צרו קשר: 050-781-8941 / 052-235-5780

פעילויות וסדנאות בהתאמת אישית - חוויות מיוחדות לכל הגילאים ולכל הקבוצות

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

ביחד אתכם נבנה פעילות או אירוע מיוחד: מגוון אטרקציות, פעילויות, סדנאות ותוכן בהתאמה אישית

החל מהפנינג משחק או פעילויות גיבוש, דרך פעילויות אקסטרים מלאות באדרנלין, סדנאות מיוחדות ומעשירות, טיולים בפינות נסתרות ועד לסעודות מיוחדות כיד המלך. הכל בהתאמה אישית לקהילה, למשפחה ולחזון שלכם. פעילות אותנטית ומקורית - מתאימה בדיוק לחוויה שאתם רוצים ליצור!

שיתוף פעולה זה שם המשחק


פעילויות וסדנאות בהתאמת אישית - חוויות מיוחדות לכל הגילאים ולכל הקבוצות


כולם משחקים ונהנים יחד, משתפים פעולה, צוחקים ועוזרים זה לזה. גלו את הצדדים הטובים אחד בשני תוך כדי משחק, חוויה משותפת ומקורית או תחרות מגבשת - מתאים לכל הגילאים, לקבוצות בכל גודל ולמשתתפים מכל אופי. פעילויות שונות המשלבות אתגר וכיף בהתאמה אישית לקבוצה שלכם ולחוויה המדויקת שאתם רוצים ליצור. אתם תספרו לנו מה החלום שלכם - אנחנו נדאג להגשים אותו.

בין אם אתם רוצים לארגן פעילות קצרה או יום כיף שלם - ובין אם אתם רוצים חוויה ביתית רגועה ומהנה או חוויה מסתורית, מסקרנת ומאתגרת. אנחנו ב"קוביות" יודעים ליצור עבורכם את הפתרון המשולם - ביחד עם ספקים איכותיים שעובדים בצמוד אלינו ובזכות הניסיון שצברנו באלפי אירועים והפעלות, נוכל להציע לכם את הפתרון המדויק כדי ליצור את החוויה שאתם מחפשים.

צרו קשר וספרו לנו על הקבוצה שלכם ואיזו חוויה הייתם רוצים ליצור עבורה, ואנחנו נבנה עבורכם פעילות שתתאים בדיוק למה שאתם רוצים. עם אלפי אירועים מאחורינו, אנחנו יודעים להקשיב לכם, להבין את הצרכים שלכם ולמצוא את הפעילויות והחוויות הכי מתאימות בשבילכם - כדי לתת לכם ולקבוצה שלכם חוויה מדהימה ואירוע בלתי נשכח.

מה אומרים עלינו?


  • הילה בן חיים
    יהונתן חגג 6 עם ילדי הגן וכמו בכל שנה התלבטנו מה יעניין ויעסיק את הילדים.. אז השנה גיליתי את קוביות – משחקים ותוכן לאירועים. הילדים ממש נהנו, העסיקו את עצמם בין התחנות ואנחנו ההורים ישבנו וצפינו בנחת מה צריך יותר מזה?!.. אנחנו ממליצים בחום ובטוחים שניפגש שוב.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

צפו בתמונות מפעילויות קודמות לקבוצות בהתאמה אישית


בואו להכיר את קוביות


דור הרי וזיו אבישי, חברי ילדות ושותפים לדרך... גדלנו והתחנכנו בנופיו המקסימים והשלווים של עמק החולה שבגליל העליון. כבר אז מצאנו עצמנו נמשכים לכיוון של יצירה, אינטראקציה עם אנשים והדרכה. באופן טבעי רצינו להפוך את כל אלה לעיסוקנו הקבוע, בעבודה קשה וקידוש הערכים בהם אנו מאמינים יצרנו עולם שלם של עשייה, יצירה ותוכן. כך הוקמה “קוביות – משחקים ותוכן לאירועים”.

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com