צרו קשר: 050-781-8941 / 052-235-5780

הפנינג משחקים לפעילות בקייטנת צהרון או גן ילדים - שילוב מושלם של כיף וערכים

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

הפתרון המושלם ליום פעילות בקייטנות של גני ילדים וצהרונים - חגיגת משחקים מגבשת ומהנה במיוחד, פעילות מעשירה בעלת ערך מוסף ייחודי

פעילות מהנה וערכית לילדים בקייטנה: מדריכינו האדיבים יובילו וינהלו את הפעילות לכל אורכה - ילוו את הילדים וידריכו אותם בין עשרות עמדות משחק שונות - וידאגו שכולם נהנים, משחקים ומוצאים את מקומם. הפנינג משחקים מגוון שיוצר שעות של הנאה ועשייה למשתתפים תוך הקניית כלים חברתיים חשובים וערך מוסף חינוכי רב.

שיתוף פעולה זה שם המשחק


הפנינג משחקים לפעילות בקייטנת צהרון או גן ילדים - שילוב מושלם של כיף וערכים


הפעילות כוללת מגוון רחב של משחקי עץ בעבודת יד, אשר הותאמו במיוחד לתלמידים היסודי ולכמות משתתפים גדולה בו זמנית. עמדות משחק רבות ומגוונות המקדמות ערכים חשובים ויוצרות חוויה עשירה ומהנה: משחקי חשיבה, פעולה ומוטוריקה לצד משחקי צוות ודמיון - אשר הופכים יחד לחוויה חברתית מגבשת, קסומה,ערכית ומהנה במיוחד.

אופי הפעילות הוא "הפנינג - משחק חופשי" וניתן לקיים אותה היכן שתרצו - בחצר, באולם או בטבע. המשחקים מפוזרים במרחב והילדים עוברים בין העמדות השונות ומשחקים להנאתם. כמו במעשה קסמים, תוך דקות המשחקים תופסים את הילדים ומושכים אותם לשעות של משחק משותף, אקטיבי ומלא בשמחת חיים.

באוסף המשחקים שלנו תכננו כל פרט קטן. מתוך הניסיון שצברנו במאות אירועים והפעלות שקיימנו בקייטנות שונות בשנים האחרונות אנו ממשיכים לשפר ולפתח אותם - ע"מ ליצור את הפעילות המושלמת עבורכם. אנו יודעים להתאים את אופי הפעילות לצרכים המדויקים שלכם, לאופי הקייטנה והמשתתפים בה - כדי להבטיח פעילות בלתי נשכחת וחוויה חיובית מהנה, מגבשת וחינוכית.

מה אומרים עלינו?


  • ג'קלינה אשיה
    השבוע עשינו מסיבת יום הולדת לילדים עם דור וזיו. הילדים לא הפסיקו לשחק, וגם המבוגרים… היה מיוחד, פשוט ומקצועי. מומלץ בחום!!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

צפו בתמונות מקייטנות קודמות בגני ילדים וצהרונים


בואו להכיר את קוביות


דור הרי וזיו אבישי, חברי ילדות ושותפים לדרך... גדלנו והתחנכנו בנופיו המקסימים והשלווים של עמק החולה שבגליל העליון. כבר אז מצאנו עצמנו נמשכים לכיוון של יצירה, אינטראקציה עם אנשים והדרכה. באופן טבעי רצינו להפוך את כל אלה לעיסוקנו הקבוע, בעבודה קשה וקידוש הערכים בהם אנו מאמינים יצרנו עולם שלם של עשייה, יצירה ותוכן. כך הוקמה “קוביות – משחקים ותוכן לאירועים”.

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

עוד פעילויות לגני ילדים וצהרונים


עוד פעילויות לבתי ספר ומוסדות חינוך


כל הפעילויות לאירועים