צרו קשר: 050-781-8941 / 052-235-5780

פעילות/סדנת גיבוש מיוחדת לכיתה או שכבה בבית ספר יסודי

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

פעילות גיבוש מושלמת לכיתה או שכבה: הזדמנות נדירה להקניית ערכים חשובים תוך שילוב של משחק והנאה גדולה

ארגנו לכיתה/שכבה שלכם פעילות בלתי נשכחת! פעילות בה כולם משחקים יחד ועובדים כיחידה מגובשת ע"מ להצליח. פעילות שתיצור לתלמידים חווית הצלחה מהנה ותדרוש מהם לתרגל שיתוף פעולה, תקשורת קבוצתית ועזרה הדדית כדי להצליח במשימה - ביחד. שילוב מיוחד של כיף, עניין ואתגר עם הקניית כלים חברתיים וערכים חשובים לתלמידים.

שיתוף פעולה זה שם המשחק


פעילות/סדנת גיבוש מיוחדת לכיתה או שכבה בבית ספר יסודי


כאשר פעילות מהנה פוגשת חינוך לערכים בצורה מוצלחת - הכיף והערכים רק מתעצמים ומחזקים זה את זה. לכן, אנחנו מאמינים שכיף וערכים לא רק יכולים לשלב כוחות באותה פעילות - הם צריכים לעשות את זה. מתוך התפיסה הזו תכננו ויצרנו פעילות ייחודית ליצירת גיבוש וחיבור בין התלמידים, אותה המשכנו לשפר ולחדד מתוך ניסיון שצברנו במאות בתי ספר.

סדנת הגיבוש של קוביות היא דרך מהנה וחוויתית ללמוד על קבלת האחר, סבלנות וסובלנות, ולפתח בתלמידים מנהיגות, פתיחות וחשיבה יצירתית. התלמידים יתחלקו לקבוצות של 10-20 משתתפים וכל קבוצה תקבל מדריך צמוד לאורך כל הפעילות. מדריכינו מנוסים יובילו את הקבוצות בין התחנות השונות, בהן יחכו להן מגוון אתגרים קבוצתיים שונים. כדי להצליח במשימות - התלמידים יצטרכו לשתף פעולה, לעזור זה לזה ולפעול כקבוצה מגובשת.

עם השנים ולאחר מאות סדנאות גיבוש שהעברנו בבתי ספר שונים, יצרנו מכלול פעילויות ואתגרים בעזרתם ניתן ליצור פעילות מגבשת שתיצור לתלמידים חווית הצלחה ותקנה להם כלים חברתיים כמו שיתוף פעולה ותקשורת, תוך כדי משחק והנאה גדולה. אנו נתאים את הפעילות לצרכים שלכם ולאופי המיוחד של כל כיתה, שכבה ובית ספר - כדי להבטיח חוויה בלתי נשכחת לתלמידים שלכם ולכם!

מה אומרים עלינו?


  • רעות זיו
    קוביות המדהימים!!! אין לנו מילים להודות לכם על פעילות מהממת! גם התקלנו אותכם בדקה האחרונה וגם נתתם מכל הלב! והרגשנו את זה!! היה מדהים! זה הרים את המחנה ולא הפסיקו לדבר על זה לרגע.. תודה עצומה!!אוהבים אותכם.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

צפו בתמונות מפעילויות גיבוש קודמות בבתי ספר יסודיים


בואו להכיר את קוביות


דור הרי וזיו אבישי, חברי ילדות ושותפים לדרך... גדלנו והתחנכנו בנופיו המקסימים והשלווים של עמק החולה שבגליל העליון. כבר אז מצאנו עצמנו נמשכים לכיוון של יצירה, אינטראקציה עם אנשים והדרכה. באופן טבעי רצינו להפוך את כל אלה לעיסוקנו הקבוע, בעבודה קשה וקידוש הערכים בהם אנו מאמינים יצרנו עולם שלם של עשייה, יצירה ותוכן. כך הוקמה “קוביות – משחקים ותוכן לאירועים”.

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

עוד פעילויות לבתי ספר יסודיים


עוד פעילויות לבתי ספר ומוסדות חינוך


כל הפעילויות לאירועים