צרו קשר: 050-781-8941 / 052-235-5780

סדנת ODT - פעילות גיבוש לעובדים

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

חווית קבוצתית מאתגרת המשלבת כיף ומשחק עם פיתוח מנהיגות אישית ועבודת צוות

הסדנא היא הזדמנות נדירה להחדרת ערכים אישיים וקבוצתיים תוך שילוב של משחק והנאה. המשתתפים ימצאו עצמם בסיטואציות לא שגרתיות ושונות מהיום יום, יהנו וילמדו דברים חדשים על עצמם ועל חבריהם לקבוצה. הפעילות מורכבת מאוסף משימות ואתגרים שונים אשר הותאמו ונבחרו במיוחד בשביל ליצור אווירה מסקרנת, מגבשת ומעוררת חושים שתסחוף אתכם לעשייה והצלחה משותפת.

סדנת ODT - פעילות גיבוש לעובדים


אופי הסדנא מקדש את ערך הקבוצה ומעודד חשיבה יצירתית ומנהיגות, שיתוף פעולה, התנהלות ועבודה קבוצתית נכונה. נתחלק לקבוצות של 15-20 איש וכל קבוצה תקבל מדריך צמוד שילווה אותה לכל אורך הפעילות. הקבוצות יעברו בין התחנות השונות, בהן יחכו להם מגוון משימות: אתגר חשיבתי, פיזי או קבוצתי. בכל תחנה הקבוצות יזכו לניקוד וכך הן ידורגו עד לשלבי הגמר והכרזת המנצחים!

התנסות דרך משחק היא הדרך הטובה ביותר להמחיש ערכים חשובים ולעבור חוויה אישית וקבוצתית חיובית - הסדנא מעודדת תקשורת ועבודת צוות דרך מפגש חברתי מהנה ולא שגרתי, ויוצרת חוויה סוחפת של הצלחה משותפת. יצירתיות, מנהיגות, עזרה הדדית, ואחריות אישית וקבוצתית - כל הערכים האלה שזורים בפעילות מהנה, מעוררת ובלתי נשכחת.

לכל ארגון הצרכים הייחודיים לו, סגנון שונה, טווח גילאים אחר ואופי ייחודי של צוות העובדים. לאחר מאות סדנאות שהעברנו ברחבי הארץ למדנו כיצד להתאים את הפעילות במיוחד עבורכם - ספרו לנו על המטרה שתרצו להשיג בפעילות ואנו נבנה עבורכם סדנא מתאימה לאופי העובדים ולתרבות הארגונית שלכם - שתוציא את כולם עם חיוך על הפנים, ערך מוסף וחוויה מעצימה!

מה אומרים עלינו?


  • רעות זיו
    קוביות המדהימים!!! אין לנו מילים להודות לכם על פעילות מהממת! גם התקלנו אותכם בדקה האחרונה וגם נתתם מכל הלב! והרגשנו את זה!! היה מדהים! זה הרים את המחנה ולא הפסיקו לדבר על זה לרגע.. תודה עצומה!!אוהבים אותכם.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

צפו בתמונות מסדנאות קודמות לגיבוש עובדים


בואו להכיר את קוביות


דור הרי וזיו אבישי, חברי ילדות ושותפים לדרך... גדלנו והתחנכנו בנופיו המקסימים והשלווים של עמק החולה שבגליל העליון. כבר אז מצאנו עצמנו נמשכים לכיוון של יצירה, אינטראקציה עם אנשים והדרכה. באופן טבעי רצינו להפוך את כל אלה לעיסוקנו הקבוע, בעבודה קשה וקידוש הערכים בהם אנו מאמינים יצרנו עולם שלם של עשייה, יצירה ותוכן. כך הוקמה “קוביות – משחקים ותוכן לאירועים”.

צרו קשר וקבלו 10% הנחה לאירוע הבא עם "קוביות"

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com